282020-04

Skelbimas

Kviečiame į vaikų dienos užimtumo grupę neįgaliems vaikams!

Plačiau
172020-03

SVARBU!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdomas lankymasis kompleksinių paslaugų namuose „Alka“ nuo 2020 m. kovo 16 d. iki gegužės 31 d. Interesantus aptarnausime tik nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu.

 Konsultacijos teikiamos šiais telefonais:

  • 8 694 86910 (direktoriaus);
  • 8 657 80776 (direktoriaus pavaduotojos socialiniams reikalams);
  • 8 657 62940 (raštinės);
  • El. paštas: info@kpnalka.lt;
Plačiau
292019-05

Išvyka į Naisius

Gegužės 29 d. 7 šeimyna nepabūgo apniukusio oro ir išvyko aplankyti Naisių. Globotiniai džiaugėsi galėdami pasigrožėti gražiu kraštovaizdžiu, skulptūromis, pajodinėti ant beveik tikrų arkliukų, apsilankyti triušių saloje ir žinoma papramogauti vaikų žaidimų aikštelėje. Kelionė paliko neišdildomus įspūdžius ir plačias šypsenas.

Plačiau
072019-05

Mamos dienos minėjimas skirtas renginys „Gražiausi, pavasario žiedai mamytei“

Gegužės 7 dieną VGN „Šaltinis“ pramogų salėje įvyko mamos dienai skirtas renginys „Gražiausi, pavasario žiedai mamytei“, kurį organizavo ir pravedė I –ųjų grupinio gyvenimo namų rūpintiniai ir darbuotojai. Į renginį buvo pakviestos visos šeimynos, vaikų globos namų fojė buvo pakabintas plakatas su kvietimu, išdalinta rūpintinių pagaminta informacija apie renginį. Siekiant sukurti šventinę nuotaiką, jaukią aplinką, grupinio gyvenimo namų rūpintiniai, darbuotojos pagamintomis dekoracijomis papuošė pramogų salę.

Plačiau
052019-05

Mamos dienos paminėjimas kitaip

Gegužės 5 d. II-ųjų grupinio gyvenimo namų rūpintiniai paminėjo Mamos dieną kitaip. Rūpintiniai dalyvavo orientacinio varžybose "Mamos diena kitaip". Reikėjo sugalvoti komandos pavadinimą, su rūpintiniais pasitarę nusprendėmė pasivadinti "Mūsų daug ir mes jėga". Iš viso dalyvavo 10 komandų. Mūsų komanda pelnė 5 vietą. Rūpintiniai draugiškai, linksmai ir noriai dalyvavo užduotyse, ieškojo paslėptų užuominų, susipažino su miesto centru, sužinojo miesto istorijos. Buvo daug juoko, malonaus nuovargio. Kartu praleidome šiltą, nuostabų, turiningą pusdienį, grįžome kupini teigiamų emocijų, įspūdžių.

Plačiau
032019-05

Apsilankymas Burbiškių dvare

Radviliškio rajone esantis Burbiškių dvaras Lietuvoje garsėja savo unikalia tulpių kolekcija, kuriai pasigėrėti kasmet rengiamos tulpių šventės. Tiesa, šiemet pavasaris neįprastai ankstyvas – jau balandžio pabaigoje. Burbiškių dvaro parką papuošė tūkstančiai čia augančių tulpių žiedų. Tad gegužės 3 d. 7-os šeimynos rūpintiniai/globotiniai su šeimynos darbuotojomis išsiruošė pasigrožėti šiuo nuostabiu reginiu. Parko teritorijoje esančiuose tvenkiniuose yra 15 salų. Tvenkiniai sujungti lieptais ir tilteliais, šalia teka Liulio upelis. Nutiesti takai, pastatyta tiltų, pavėsinių, suoliukų, skulptūrų. Auklėtiniai ekskursijos metu gerėjosi žydinčiomis tulpėmis, vaikščiojo liepteliais ir tilteliais jungiančiais tvenkinius, maloniai leido laiką gryname ore.

Plačiau
012019-05

Susitikimas su baikeriais

Tęsdami tradiciją, gegužės 1 d. 13 val. vaikų globos namų  "Šaltinis" kieme vėl susitikome su savo senais draugais – Šiaulių baikerių klubu „Free hawks“ bei jų draugais. Oras džiugino saule, tad nuotaika visų buvo puiki. Labai greitai prabėgo laikas bendraujant, fotografuojantis su baikeriais, susipažįstant su nuostabiaisiais motociklais. Saulėtos vasaros, palankaus vėjo, tiesaus ir lygaus kelio linkėjome savo ratuotiems draugams. Ačiū baikeriams už nuostabiai praleistą laiką.

Plačiau
302019-04

Iniciatyva papuošk kambarį

Globos namuose įvyko graži iniciatyva, kurios tikslas buvo papuošti 7 šeimynos vaikų kambarius ir bendras erdves. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė menininkė Laura iš Kauno, ji savanoriškai ištapė vienos iš mergaičių kambarį žaismingais piešiniais, taip pagyvindama kambario atmosferą. Globotinė buvo sužavėta atsinaujinusiu kambariu ir gražiais kačiukais, kurie puošė jos kambario sienas. Bendras erdves puošia nuostabūs sienų lipdukai iš Lipdukai.eu., kuriems dėkojame už gautas dovanėles ir suteiktas nuolaidas. Gražius, spalvingus drugelius ir kitų patalpų dekoravimui skirtus lipdukus dovanojo Amply Market. Jūsų dėka namai tapo jaukūs ir išskirtiniai. Ši iniciatyva dar kartą įrodo, kad gerumas neturi ribų, jis nepaklūsta nei laikui, nei vietai. Dar kartą nuoširdžiai dėkojame, tariame didelį AČIŪ ir siunčiame linkėjimus nuo 7 šeimynos vaikučių.

Plačiau
272019-04

Išvyka į Šiupylių kapines, Naisius

Balandžio 26d. I-ųjų grupinio gyvenimo namų rūpintiniai vyko į Šiupylių ir Naisių gyvenvietes. Šiupylių gyvenvietėje aplankėme rūpintinės Viktorijos mamos kapavietę. Rūpintiniai draugiškai, nuoširdžiai bendraujant, diskutuojant apie pagarbą mirusiems, padėjo Viktorijai aptvarkyti kapavietę, uždegė žvakutes, kartu sukalbėjo maldelę.

Plačiau
262019-04

Medikų dienos šventė

Balandžio 26 d. 15 val. Šiaulių vaikų globos namų pramogų salėje vyko medikų dienos šventė. Aprangos kodas turėjo būti šypsena, todėl salėje susirinko daug gerai nusiteikusių globotinių/rūpintinių, kurie norėjo pasveikinti globos namų medikus. Slaugytoją Romualdą ir kineziterapeutę Justiną vaikai sveikino dovanodami gėles, apkabinimais, sakė gražias padėkas už rūpestį, gydymą. Taip pat globotiniai/rūpintiniai vaidino spektakliuką, dainavo. Visi įsiamžinome bendroje nuotraukoje.

Plačiau