192018-08

Vasaros stovykla Šventojoje

2018-08-19 VGN „Šaltinis“ vaikai vyko į vasaros stovyklą Šventojoje. Vaikai į šią stovyklą vyko jau ne pirmą kartą. Nuvykę į stovyklą susitikome su stovyklos koordinatore, kuri mums parodė mūsų namelius, kuriuose apsistosime. Nameliai mums paliko didelį įspūdį kaip ir pati aplinka. Mes įsikūrėme netoli jūros, todėl tai buvo puiki proga kasdien pasivaikščioti jūros pakrante. Stovykloje susipažinome su kitais stovyklos nariais. Tai buvo įvairaus amžiaus vaikai su tėvais ir svečiai iš Baltarusijos, turintys įvairių raidos sutrikimų.

 

Stovykloje turėjome daug įvairios veiklos. Kasdien darėme įvairius meninius darbelius, kiekvienas stovyklos narys turėjo galimybę atrasti savo mėgstamą veiklą. Darbeliai buvo patys įvairiausi: papuošalų gaminimas, piešinių dekoravimas karštais klijais, gamtos žalumynų kompozicijos, atviručių darymas, sapnų gaudyklių darymas ir t.t. Tikriausiai neatrastume nė vienos veiklos, kuri vaikams nebūtų patikusi.

Kiekvieną vakarą stovyklos dalyvių laukė nuostabūs renginiai. Buvo madų šou pristatymas, talentų vakarai, vaidinimai, įvairūs žaidimai. Po visų šou vykdavo diskoteka, kurių metu vaikai atsipalaiduodavo ir iki vakaro miego galėdavo linksmintis. Taip pat buvo švenčiami vaikų gimtadieniai, tai buvo didžiausios staigmenos vaikams ir didelės laimės akimirkos.

Į stovyklą buvo atvykę Šiaulių „Godos“ namų gyventojai, kurie stovyklautojams surengė nuostabų koncertą. Vaikai turėjo galimybę patys pabūti muzikantais ir dainininkais, tai jiems suteikė daug laimės. Prieš paskutinę dieną keliaujant namo stovykloje vaikus aplankė Lietuvos karininkai, kurie pravedė trumpą paskaitėlę apie savo veiklą, kartu su vaikais nuėjo prie jūros pasivaikščioti ir įteikė vaikams dovanėlių.

Vaikams ši stovykla suteikė galimybę atsipalaiduoti, atrasti savo mėgstamą užsiėmimą, susirasti naujų draugų, parodyti savo sugebėjimus. Ši stovykla, tai kažkas nepaprasto, jei taip nebūtų, vaikai nelauktų su nekantrumu sekančios geriausios vasaros jų gyvenimuose.